Co děláme?

TPA se specializuje na inovativní řešení v oblasti e-commerce. Umožňujeme našim klientům,
aby se mohli plně věnovat svému podnikání bez zbytečné administrativní zátěže. V praxi to znamená, že díky našim zkušenostem, znalosti technologií a využívaným aplikacím lze spolehlivě a online zpracovávat velké množství objednávek, komunikovat s MarketPlace či efektivně vyskladňovat zboží.

 

Díky chytrému a spolehlivému propojení technologií reálném čase synchronizujeme data mezi ERP, eshopem, MarketPlace, platebními branami. Informace o stavu vašeho businessu jsou vždy aktuální. Stejně tak získáte pravidelné online reporty ihned, když je potřebujete. To vše usnadňuje práci všem, kteří se podílejí na procesech odbavení a realizace zakázek, účetním, nákupnímu oddělení atd. Naším cílem je poskytnout uživatelům takové nástroje, aby byli
schopni soustředit se na růst svého podnikání, zatímco my se postaráme o plynulý chod
jejich obchodních procesů.

Komplexní poradenství
pro e-shopy na jednom místě.

V TPA vám poskytneme komplexní poradenství a podporu, které pomohou vašemu e-shopu růst a prosperovat. Jsme zde proto, abychom vám pomohli dosáhnout vašich podnikatelských snů.

Kontakt

Jak to funguje?

TPA efektivně integruje e-shopy s účetními systémy Helios a Abra Flexi. Tím vytváří jednotnou síť pro řízení obchodních a finančních operací. Spolupracujeme s bankami a platebními bránami a poskytujeme integraci s kurýrními službami a dalšími poskytovateli.

 

Tímto způsobem všechny transakce a logistické procesy přetváříme do digitální formy. Zvyšujeme tím efektivitu, snižujeme náklady a zároveň umožňujeme klientům přístup k takzvanému digitálnímu reportingu. Tato služba zajišťuje, že firmy disponují všemi potřebnými informacemi v reálném čase. To jim umožňuje rychlejší a informovanější rozhodování a podporuje jejich schopnost adaptace na měnící se tržní podmínky.

 

Výhody

  • Unikátnost
  • Mezinárodní síť
  • Informace v reálném čase
  • Snížení nákladů
  • Komplexní řešení

Spolupracujeme

TOP informační systém pro malé a střední společnosti. Pomůže Vám se zefektivněním firemních procesů a snížením nákladů.

Multifunkční nástroj pro řízení e-commerce na jednom místě. Nástroj pro výrobce, distributory i přeprodejce.

Platforma pro integraci aplikací a práci s firemními daty. Díky ERPIO zrychlíte a zefektivníte průběh procesů.

Komplexní řešení pro expanzi v e-commerce. Snižte rizika a náklady pomocí tohoto obchodnického a logistického omnichannelu.

Propojte IS HELIOS s vaším Shoptetem. Získáte tak informace o stavu skladu, cenách atd.

Řešení pro Marketplaces a zahraniční trhy. Vaše pravá ruka pro evoluci v podobě Marketplaces.

Dativery umí zobrazit relevantní data přímo ve vašich aplikacích. Data z helpdesků, email, veřejných zdrojů, sociálních sítí a mnoha dalších.

ABRA Flexi Vám pomůže uvést vaše plány a nápady do života. Ulehčí vám administrativu, poskytne přehled o financích a zakázkách a propojíte s ní aplikace, které jsou pro vaše podnikání klíčové.

Platformy


Kontakty

TPA Česká republika

Antala Staška 2027/79
140 00 Praha 4

Otevírací doba:
pondělí - pátek:
07:30 – 17:00